Konkurs “Nad lawendowym morzem”!

Drodzy czytelnicy!

Ogłaszam konkurs związany z moją debiutancką powieścią “Nad lawendowym morzem”

Regulamin:

 1. Konkurs organizowany jest przez autorkę bloga oraz książki “Nad lawendowym morzem” Karolinę Załuską.
 2. Konkurs trwa od 14 do 20 stycznia 2019r.
 3. Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.
 4. Konkurs przeznaczony jest dla pełnoletnich osób fizycznych, posiadających adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 5. Z konkursu wyłączeni są członkowie mojej najbliższej rodziny.
 6. Przystępując do konkursu uczestnik zaświadcza, że dzieło konkursowe jest jego własnością, uczestnikowi przysługują do niego pełne, wyłączne prawa.
 7. Dzieło konkursowe nie może naruszać standardów społeczności Internetu, niedozwolone są treści dyskryminujące jakąkolwiek grupę społeczną i kulturową.
 8. Organizator konkursu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych dzieł.
 9. Nagrodą w konkursie jest jeden z trzech egzemplarzy książki “Nad lawendowym morzem” wydanej przez wydawnictwo Novae Res, której autorem jest organizator.
 10. Wyboru zwycięzców dokona organizator, wyniki ogłoszone zostaną dnia 22.01.2019r. o godzinie 20:00.
 11. Zgłoszenie do konkursu równoważne jest ze zgodą na opublikowanie dzieła na stronie internetowej www.zaluskabooks.pl oraz na stronie www.web.facebook.com/karolinazaluskaofficial.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do usuwania dzieł obraźliwych, wulgarnych i naruszających standardy społeczności Internetu.
 13. Fundatorem nagród jest organizator. Wartość pojedynczej nagrody wynosi 37,99zł. Nagroda nie podlega zamianie na inny przedmiot ani na równowartość pieniężną.
 14. Laureat konkursu zobowiązuje się do przesłania w ciągu 3 dni na adres email kzaluska@gumed.edu.pl lub w wiadomości prywatnej a stronie www.web.facebook.com/karolinazaluskaofficial danych osobowych, tj. imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu. W przypadku braku kontaktu do zwycięscy nagroda pozostaje do dyspozycji organizatora.
 15. Podanie przez uczestnika danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dokumenty wręczenia nagrody. Uczestnik wyraża zgodę na umieszczenie podanego przez siebie nicka na stronie www.zaluskabooks.pl.
 16. Wszelkie inne informacje na temat konkursu można uzyskać poprzez kontakt na email kzaluska@gumed.edu.pl oraz w wiadomości prywatnej na portalu Fabebook.
 17. Oświadczam, że konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, których wynik zależy od przypadku ani żadną inną formą gry losowej zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 o grach hazardowych (Dz. U. z 2009r. Nr 201 poz. 1540).

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie w 1) komentarzu do tego postu 2) komentarzu pod postem informującym o konkursie na www.web.facebook.com/karolinazaluskaofficial lub 3) w wiadomości email na adres kzaluska@gumed.edu.pl odpowiedzi na pytanie: “Z CZYM KOJARZY CI SIĘ LAWENDOWE MORZE?”. Uczestnik może udzielić więcej niż jednej odpowiedzi, jednak przysługuje mu prawo do otrzymania wyłącznie jednej nagrody.

Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „Konkurs “Nad lawendowym morzem”!

 1. Marika B mówi:

  moje skojarzenia z lawendowym morzem: 1. prowansalska chatka 2. dolina muminkow (wydaje mi sie ze Buka wychodzila kiedys doslownie z lawendowego morza!)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *