“Nad lawendowym morzem” już wkrótce!

Uwaga, kochani Czytelnicy, znamy datę premiery książki “Nad lawendowym morzem”! 17.01.2019, a więc już za trzy tygodnie książka pojawi się w księgarniach, w tym w naszym ulubionym Empiku. 😉 Link do newsa: 

https://www.empik.com/nad-lawendowym-morzem-zaluska-karolina,p1219049378,ksiazka-p

Dostałam informację z wydawnictwa, że druk pierwszego nakładu jest już ukończony, książki grzeją się na półce i czekają… tak! Właśnie na Was! Egzemplarze autorskie dostanę już wkrótce. Mam nadzieję, że i Wy, czytelnicy, oczekujecie pojawienia się książki z niecierpliwością. Tak, tak – ja też oczekuję. To moje wyczekiwane dziecko, obfitujące w emocje mi należne i pełne momentów z życia mojego i moich znajomych. Bardzo osobiste dzieło. 

Dlatego też polecam je nie tylko tym, którzy cenią sobie literaturę, lubią czytać i pragną nowości, ale też tym, między innymi moim znajomym, którzy chcą poznać mnie dogłębnie. 

Ta książka jest swego rodzaju studium człowieka, lekarza i pacjenta. Opisuje odczucia podczas smutku i radości, podczas wakacji i wyczerpującej pracy. Podczas mojej pracy i mojego życia.

A na moim prywatnym blogu, który w kończącym się roku 2018 skończył 10 lat 🙂 niedługo pojawi się konkurs, w którym nagrodą będą trzy egzemplarze “Nad lawendowym morzem” z dedykacją od autorki. 🙂 Polecam!

To tyle z newsów, teraz czekamy wszyscy na nadejście roku 2019, na Sylwestra (chociaż niektórzy, zwłaszcza właściciele zwierzaków trochę się boją tego święta), na początek stycznia.

Pierwsze dni stycznia to zawsze dni spełniania postanowień noworocznych. Tak więc niech Wasze postanowienia przeżyją dłużej niż tydzień, życzenia się spełniają, marzenia dążą ku rzeczywistości, a rodzina i przyjaciele niech zawsze będą przy Was. Bo to jest najważniejsze.


Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *